Правильна дитяча кімната - що врахувати?

Діти завжди і всюди знаходять собі заняття. І це чудово, адже саме так вони дізнаються світ. Правильно підібрана меблі та предмети інтер'єру для дитячої кімнати здатні зробити цей процес ще більш захоплююче. З самого народження і до тих пір, поки дитина не подорослішає, дитяча кімната для нього буде кращим майданчиком для ігор.

Секрети організації правильної дитячої кімнати:

1. Безпека понад усе

Будь-який батько знає, наскільки легко діти захоплюються грою, забуваючи про все на світі. І про безпеку в тому числі. Тому батьки при виборі оформлення і меблів в дитячу кімнату повинні задуматися, перш за все, про безпеку.

У дитячій кімнаті краще не старатися з використанням скла дзеркал в оформленні інтер'єру. Також варто приділити особливу увагу безпеці дитячих меблів, а особливо - дитячого ліжка. Ретельно перевірте всі конструкції на міцність і надійність. Так, наприклад, двухъярусные детские кровати стануть відмінним рішенням для дитячої кімнати, заощадивши дорогоцінний місце для ігор.

Упевніться і в тому, що важку або громіздку меблі (комод або шафка для одягу, наприклад) не можна перекинути. Краще, якщо такі меблі зафіксовані до стіни за допомогою кріпильних пристосувань. Ще на етапі покупки дитячих меблів необхідно упевнитися в наявності у продавця необхідних санітарно-гігієнічних документів.

2. Подивитися на світ, точніше на дитячу кімнату, очима дитини

Підбираючи меблі і предмети інтер'єру для дитячої кімнати дуже важливо не забувати про те, що ця кімната саме дитяча. Інакше може виникнути здивування, чому дитині не цікаво серед такоих шикарних дорогих меблів і таких модних предметів декору.

Якщо дитина вже підросла, краще дати їй можливість взяти участь в оформленні своєї дитячої кімнати. Тоді проведення часу в дитячій буде дитині в радість. Разом з дитиною можна вибрати і колір дитячої кімнати, і різні прикраси, і навіть предмети меблів. Наприклад, будь-яка дитина буде рада вибрати собі дитячий стільчик за смаком.

3. Звільнити простір для маневру

Не варто надто старатися при виборі меблів в дитячу кімнату, намагаючись впихнути все і відразу. Діти пізнають світ через ігри, тому у них має бути достатньо вільного місця для цього. Не варто захаращувати дитячу кімнату зайвими речами, особливо не потрібними дитині.

А щоб навіть в невеликому приміщенні вистачило місця і на ігри, і на необхідну меблі, варто уважно підійти до вибору меблів для дитячої кімнати.

4. Зробив діло - гуляй сміло

Так, до дітей це теж має відношення. Справа для дітей - це, звичайно, навчання. А щоб воно було в радість варто підібрати хороші, а головне зручні предмети меблів.

Так, варто з усією відповідальністю підійти до вибору письмового столу для дитини. Він має бути і красивим, і комфортним, і функціональним. Потрібно передбачити наявність місця для зберігання різних шкільних приналежностей, книг, а також місце для комп'ютера.

Організувати систему зберігання в дитячій допоможуть книжкові полиці і тумбочки.

/Files/images/tsjbcjx.jpg